WF152AK Analog Type Manometer Trykksensor

WF152AK Analog Type Manometer Trykksensor

På lager

WF152AK-serien manometertrykksensor er en LGA4-pakket diffusert silisium piezoresistiv trykksensor. Dette produktet er mye brukt i ikke-korrosive, ikke-ledende atmosfæriske trykkmiljøer og viser god repeterbarhet og langsiktig driftsstabilitet.

ROHS -kompatibel

Relaterte ressurser

  • Lilliputian fotavtrykk, SMT-linje-klar
  • -40°C til +125°C driftsområde – bredt i bilindustrien
  • To kjøremoduser, kan kjøre den med konstant spenning (5V, enkelt) eller konstant strøm (1mA)
  • ≤0,2 %FS/år langsiktig stabilitet
  • ≤0,2 %FShysterese, 0,3 % typisk ikke-linearitet
  • 5kΩ bromotstand — lav effekt, batterivennlig
Nøkkelattributter
Trykkområde:0Kpa~40Kpa LGA-4(4,2x4,2) trykksensorer, svingere - Industriell RoHS
Linearitet:±0,3 %FS
Temperaturkompensasjon:Ingen
Nullpunkt utgangstemperaturkoeffisient0,5 %FS/℃
Vanntetthetsvurdering:IP65
Svarfrekvens:5 ms
Overtrykk:3X Skadetrykk
Sprengtrykk:4X FS
Funksjoner:Mål kraften per arealenhet og konverter den til et elektrisk signal
Trykkmedier er kun ikke-etsende gasser
ROHS-kompatibel og halogenfri
TypeDetaljer
RoHSREACH og RHOS
ECCN
CNHTS9026201090
USHTS9026204000
TARIC9026208000
CAHTS9026200090
BRHTS90262010
INHTS90262000
MXHTS9026.20.99
WF152A Pin og koblingsskjema modell

Søknader

Hjemmeapparatindustri
SENSORBREDE APPLIKASJONER I MEDISINSK & HELSE-1
SENSORBREDE APPLIKASJONER I MEDISINSK & HELSE-2
TRYKKSENSORER BREDE APPLIKASJONER I BILELEKTRONIKK
TRYKKSENSORER BREDE APPLIKASJONER I industrien & Automatisering-1
TRYKKSENSORER BREDE APPLIKASJONER I industrien & Automatisering-2

Tilleggsinformasjon

TypeDetaljer
Minimum1
Flere1
Standard emballasje5000
SalgsenhetStykke

Trykkberegning

0 kPa = 0 MPa

Enhetskonvertering
0
Rull til toppen

Beskjed