WF152A Analog Type Manometer Trykksensor

WF152A Analog Type Manometer Trykksensor

På lager

WF152 series gauge pressure sensor is an LGA4 packaged diffused silicon piezoresistive pressure sensor. This product is widely used in non-corrosive, non-conductive atmospheric pressure environments and exhibits good repeatability and long-term operational stability.

ROHS -kompatibel

Relaterte ressurser

  • Lilliputian fotavtrykk, SMT-linje-klar
  • -40°C til +125°C driftsområde – bredt i bilindustrien
  • To kjøremoduser, kan kjøre den med konstant spenning (5V, enkelt) eller konstant strøm (1mA)
  • ≤0,2 %FS/år langsiktig stabilitet
  • ≤0,2 %FShysterese, 0,3 % typisk ikke-linearitet
  • 5kΩ bromotstand — lav effekt, batterivennlig
Nøkkelattributter
Trykkområde:0Kpa~40Kpa LGA-4(4.3x4.3) Pressure Sensors, Transducers - Industrial RoHS
Linearitet:±0,3 %FS
Temperaturkompensasjon:Ingen
Nullpunkt utgangstemperaturkoeffisient0,5 %FS/℃
Vanntetthetsvurdering:IP65
Svarfrekvens:5 ms
Overtrykk:3X Skadetrykk
Sprengtrykk:4X FS
Funksjoner:Mål kraften per arealenhet og konverter den til et elektrisk signal
Trykkmedier er kun ikke-etsende gasser
ROHS-kompatibel og halogenfri
TypeDetaljer
RoHSREACH og RHOS
ECCN
CNHTS9026201090
USHTS9026204000
TARIC9026208000
CAHTS9026200090
BRHTS90262010
INHTS90262000
MXHTS9026.20.99
WF152A Pin og koblingsskjema modell

Søknader

Hjemmeapparatindustri
SENSORBREDE APPLIKASJONER I MEDISINSK & HELSE-1
SENSORBREDE APPLIKASJONER I MEDISINSK & HELSE-2
TRYKKSENSORER BREDE APPLIKASJONER I BILELEKTRONIKK
TRYKKSENSORER BREDE APPLIKASJONER I industrien & Automatisering-1
TRYKKSENSORER BREDE APPLIKASJONER I industrien & Automatisering-2

Tilleggsinformasjon

TypeDetaljer
Minimum1
Flere1
Standard emballasje3000
SalgsenhetStykke

Trykkberegning

0 kPa = 0 MPa

Enhetskonvertering
0
Rull til toppen

Beskjed