WF100E Positive Pressure Sensor

WF100E Vakuumtrykksensor

På lager

WF100E vacuum pressure sensor measures pressure levels below atmospheric pressure, providing accurate readings for applications where maintaining specific vacuum conditions is critical. Built on the same MEMS and CMOS ASIC architecture as the WF100E gauge series, it delivers a fully conditioned analog output with no external compensation circuitry required

ROHS -kompatibel

Relaterte ressurser

  • designed specifically for vacuum pressure ranges below atmospheric
  • Multi-unit output support
  • Fully conditioned output
Nøkkelattributter
Trykkområde:-1bar~0pa SOP-6 Pressure Sensors, Transducers - Industrial RoHS
Nøyaktighet:±0.4%FS
Temperaturkompensasjon:0 to 45℃
Operating Temperature-40℃ to 125℃
Storage Temperature-40℃ to 150℃
Vanntetthetsvurdering:IP65
Svarfrekvens:3ms
Overtrykk:4X Damage pressure
Sprengtrykk:5X FS
Funksjoner:Negative pressure/vacuum measurement;On-chip temperature compensation;Integrated ADC and digital interface
Trykkmedier er kun ikke-etsende gasser
ROHS-kompatibel og halogenfri
TypeDetaljer
RoHSREACH og RHOS
ECCN
CNHTS9026201090
USHTS9026204000
TARIC9026208000
CAHTS9026200090
BRHTS90262010
INHTS90262000
MXHTS9026.20.99
WF100E 100kPa SOP6 0.2-4.7V Vacuum Sensor

Søknader

Hjemmeapparatindustri
SENSORBREDE APPLIKASJONER I MEDISINSK & HELSE-1
SENSORBREDE APPLIKASJONER I MEDISINSK & HELSE-2
TRYKKSENSORER BREDE APPLIKASJONER I BILELEKTRONIKK
TRYKKSENSORER BREDE APPLIKASJONER I industrien & Automatisering-1
TRYKKSENSORER BREDE APPLIKASJONER I industrien & Automatisering-2

Tilleggsinformasjon

TypeDetaljer
Minimum1
Flere1
Standard emballasje70
SalgsenhetStykke

Trykkberegning

0 kPa = 0 MPa

Enhetskonvertering
0
Rull til toppen

Beskjed