WF155A Analog Type Manometer Trykksensor

WF155A Analog Type Manometer Trykksensor

På lager

WF155A Series are diffused silicon piezoresistive gauge pressure sensors in an LGA4 package, designed for non-corrosive, non-conductive atmospheric pressure environments. The series offers good repeatability and reliable long-term operational stability, with a compact surface-mount footprint suited for space-constrained PCB designs.

ROHS -kompatibel

Relaterte ressurser

  • LGA4 surface-mount package — compact footprint suited for space-constrained PCB designs, with straightforward SMT assembly integration
  • Good repeatability and long-term stability — suited for applications requiring consistent gauge pressure readings over extended operating periods
  • Diffused silicon piezoresistive technology — reliable sensing performance in non-corrosive, non-conductive atmospheric pressure media
Nøkkelattributter
Trykkområde:0Kpa~40Kpa LGA-4 Pressure Sensors, Transducers - Industrial RoHS
Non-linearity:±0,3 %FS
Temperaturkompensasjon:Ingen
Nullpunkt utgangstemperaturkoeffisient0,5 %FS/℃
Vanntetthetsvurdering:IP65
Svarfrekvens:5 ms
Overtrykk:3X Skadetrykk
Funksjoner:Mål kraften per arealenhet og konverter den til et elektrisk signal
Trykkmedier er kun ikke-etsende gasser
ROHS-kompatibel og halogenfri
TypeDetaljer
RoHSREACH og RHOS
ECCN
CNHTS9026201090
USHTS9026204000
TARIC9026208000
CAHTS9026200090
BRHTS90262010
INHTS90262000
MXHTS9026.20.99

Søknader

Hjemmeapparatindustri
SENSORBREDE APPLIKASJONER I MEDISINSK & HELSE-1
SENSORBREDE APPLIKASJONER I MEDISINSK & HELSE-2
TRYKKSENSORER BREDE APPLIKASJONER I BILELEKTRONIKK
TRYKKSENSORER BREDE APPLIKASJONER I industrien & Automatisering-1
TRYKKSENSORER BREDE APPLIKASJONER I industrien & Automatisering-2

Tilleggsinformasjon

TypeDetaljer
Minimum1
Flere1
Standard emballasje70
SalgsenhetStykke

Trykkberegning

0 kPa = 0 MPa

Enhetskonvertering
0
Rull til toppen

Beskjed