WF100E Positive Pressure Sensor

WF100E Positive Pressure Sensor

På lager

WF100E Series are calibrated gauge pressure sensors combining MEMS pressure sensing with a CMOS mixed-signal ASIC in a single SOP package with tube port. Multi-order pressure and temperature compensation is handled onboard, delivering an amplified, high-level analog output directly from the package — with no external compensation network or MCU correction algorithm required.

ROHS -kompatibel

Relaterte ressurser

  • No external compensation or correction circuitry required
  • Amplified, high-level analog output
  • Single-package MEMS + ASIC integration
  • Direct PCB mount with tube port
Nøkkelattributter
Trykkområde:0Kpa~12bar SOP-6 Pressure Sensors, Transducers - Industrial RoHS
Nøyaktighet:±0.4%FS
Temperaturkompensasjon:0 to 85℃
Operating Temperature-40℃ to 125℃
Storage Temperature-40℃ to 150℃
Vanntetthetsvurdering:IP65
Svarfrekvens:3ms
Overtrykk:4X Damage pressure
Sprengtrykk:5X FS
Funksjoner:Integrated ADC and digital interface;On-chip temperature compensation
Trykkmedier er kun ikke-etsende gasser
ROHS-kompatibel og halogenfri
TypeDetaljer
RoHSREACH og RHOS
ECCN
CNHTS9026201090
USHTS9026204000
TARIC9026208000
CAHTS9026200090
BRHTS90262010
INHTS90262000
MXHTS9026.20.99
WF100E Pressure Sensor EDA Models

Søknader

Hjemmeapparatindustri
SENSORBREDE APPLIKASJONER I MEDISINSK & HELSE-1
SENSORBREDE APPLIKASJONER I MEDISINSK & HELSE-2
TRYKKSENSORER BREDE APPLIKASJONER I BILELEKTRONIKK
TRYKKSENSORER BREDE APPLIKASJONER I industrien & Automatisering-1
TRYKKSENSORER BREDE APPLIKASJONER I industrien & Automatisering-2

Tilleggsinformasjon

TypeDetaljer
Minimum1
Flere1
Standard emballasje70
SalgsenhetStykke

Trykkberegning

0 kPa = 0 MPa

Enhetskonvertering
0
Rull til toppen

Beskjed